O Yerkalandzie

Witajcie w Yerkalandzie !

Dotarliście do oficjalnej strony Jacka Yerki – malarza i kreatora fantastycznych światów.
Od 1 lutego 2007 Dom Aukcyjny Agra-Art jest Agentem Jacka Yerki – czyli zajmuje się sprzedażą oraz promocją jego twórczości.

Współpraca Jacka Yerki i Agry trwa już ponad 10 lat – prace Jacka pojawiają się stale na aukcjach, zarówno internetowych jak i „młotkowych” – jego twórczość ma rosnącą stale liczbę fanów i kolekcjonerów. Internetowy serwis Agry posiada największą bazę danych obrazów Yerki – reprodukcji, opisów wraz z wynikami osiągniętymi na aukcjach.

Nic więc dziwnego, że po długich rozmowach doszliśmy do wniosku, że lepiej „oddać Cesarzowi co cesarskie” – czyli zapewnić artyście komfort konieczny do tworzenia i odciążyć go od codziennej żmudnej roboty promocyjnej oraz organizowania sprzedaży, wysyłki itp.

Doszliśmy więc do porozumienia – Jacek ma się zająć wyłącznie tworzeniem, a my, czyli Agra-Art – uczynieniem go jeszcze bardziej sławnym i bogatym :).
/Zobaczymy jak nam to wyjdzie./

Na stronach tego serwisu będziemy prezentować obrazy aktualnie dostępne do sprzedaży, a także informacje o tym gdzie na aukcjach można aktualnie obrazy Jacka zakupić.

Udostępniamy także galerię obrazów (z archiwum Agry oraz Artysty) – do oglądania i podziwiania, ale także jako możliwość wyboru i zamówienia sygnowanego giclee z danego obrazu.

Zapraszamy !
Jacek Yerka i Konrad Szukalski
jacek@yerka.pl